Na de dood van haar moeder in december stort reclamedirecteur Elsa zich op haar werk om het verlies te verwerken. Wanneer een paniekaanval haar dwingt een pauze te nemen, besluit ze met haar vriendin Patricia naar Lanzarote te reizen. 

Het verhaal van deze vrouwen loopt parallel aan dat van een scenarioschrijfster en een cultfilmmaker die in een creatieve crisis zit, en onderzoekt hoe leven en fictie onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn, soms op een pijnlijke manier.

Met 'Autofiction' maakte Almodóvar (Dolor y gloria, Hable con ella) opnieuw kans op een Gouden Palm in Cannes. 

zaterdag 13 juni
zondag 14 juni
maandag 15 juni
Wil je weten of deze film hierna nog vertoond wordt? Op maandagavond vanaf 18u kan je het programma raadplegen voor de komende speelweek.