De eerste Senioren Filmdag van het jaar!
6 januari 2017
Door de drukke kerstvakantie zal onze eerste seniorenfilm van het jaar op donderdag 12/01 doorgaan. Niet de eerste, maar de tweede donderdag van de maand dus. We vertonen die dag 'Bacalaureat'. Na de film is er zoals vanouds koffie en taart in het café (mits reservatie).
Bacalaureat
In dit sterk verteld, pijnlijk drama van de Roemeense cineast Cristian Mungiu werkt een man zich om allerlei goede redenen flink in de penarie en dreigt daardoor te knakken in de cruciale fase van zijn leven. Een krachtig, doch ingetogen familiedrama over ouderschap waarbij ook de wereld waarin we leven aan een gewetensonderzoek wordt onderworpen.
Volgende filmdag: do. 02/02
Souvenir
Liliane (Isabelle Huppert) was ooit een showbizzbelofte en Eurovisiesongzangeres. Na geproefd te hebben van succes, werkt de vergeten vedette nu in een vleeswarenfabriek, waar ze laurierblaadjes op industriële paté legt. En dan komt Jean, een 22-jarige boksbelofte, in haar leven … Een hoopgevende fabel in jaren 50-Hollywoodstijl.